Deklaracja uczestnictwa z szkoleniu jest jedynie zgłoszeniem chęci udziału w szkoleniu. Na tym etapie rejestracji nie jesteście Państwo do niczego zobligowani. Szczegóły oraz regulamin szkoleń znajdą Państwo TUTAJ 

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce KontaktNiniejszym deklaruję udział w szkoleniu następującej ilości osób:

W przypadku szkoleń w Zakopanem / Sopocie – dopłata do pok. 1 os. informację proszę umieścić w polu z uwagami. Uwaga! Istnieje możliwość nie korzystania z usług zakwaterowania w Zakopanem/ Sopocie. Koszt takiego szkolenia jest wówczas taki sam jak w Warszawie, gdzie nie gwarantujemy usługi noclegowej. Proszę wówczas wpisać w uwagach: “bez zakwaterowania”

Miejsca i ceny szkoleń:

Warszawa – Google Campus Warsaw, Centrum szkoleniowe Żoliborz, Ogrodowa, Żurawia, Sienna lub Zielna. Szkolenie oferowane jest bez zakwaterowania. Miejsce szkolenie ustalane jest przed każdym cyklem szkoleniowym. 

Zakopane – szkolenie stacjonarne (z zakwaterowaniem) odbywają się  w hotelach lub pensjonatach: Hotel „Willa Pod skocznią” (www.podskocznia.pl), „Dawidek” (www.dawidek.pl), „Basieńka” (www.basienka.com.pl)„Czarny Potok” (www.czarnypotok.pl) lub „Adria” (www.adriazakopane.pl)Willa „Kurant” (www.willakurant.pl). Miejsce szkolenie ustalane jest przed każdym cyklem szkoleniowym.

Sopot – szkolenia stacjonarne (z zakwaterowaniem) odbywają się  w hotelach lub pensjonatach: Hotel „Opera” Sopot (www.hotelopera.pl), hotel „Miramar” – sanatrium – (www.hotelmiramar.pl), hotel Bursztyn (www.hotelbursztyn.pl)  hotel Sedan (www.hotelsedan.pl). Miejsce szkolenie ustalane jest przed każdym cyklem szkoleniowym. 

 

Zakopane
Willa Kurant Zakopane
Więcej
Sopot
Hotel Miramar
Więcej
Warszawa
Centrum konferencyjne Zielna
Więcej