Pokaż na co Cię stać

Nasza firma wraz z European Training & Consulting Center sp. z o.o., od października 2014 roku realizuje projekt „Pokaż na co Cię stać! – projekt dla niepełnosprawnych na Mazowszu”, którego głównym celem jest zwiększenie kompetencji społecznych i zawodowych osób niepełnosprawnych z województwa mazowieckiego. 

Chcąc zrealizować ten cel, organizujemy szkolenia zawodowe oraz warsztaty aktywizacji zawodowej. Uważamy że nigdy nie jest za późno na naukę i rozwój osobisty, dlatego nie ograniczamy się jedynie do szkoleń ale również organizujemy, dla uczestników naszego projektu, staże zawodowe będące kontynuacją nauki. 

Kompleksowe podejście, które zakłada połączenie szkoleń ze stażami, zapewnia uzupełnienie wiedzy teoretycznej umiejętnościami praktycznymi. Kontakt z realnymi problemami i prawdziwymi zadaniami jakie są zlecane stażystom, wzbogaca ich doświadczenie i sprawia że stają się bardziej atrakcyjniejszą kadrą na rynku pracy.

 

Podobnie jak podczas projektu „Nowe kwalifikacje szansą na sukces”, realizowanego w województwie podlaskim, tak i w przypadku projektu „Pokaż na co Cię stać”, skupiliśmy się na trzech specjalnościach. Pierwszym szkoleniem jakie organizujemy jest szkolenie podnoszące umiejętności związane z marketingiem i promocją w Internecie. Szkolenie to skierowane jest do osób, które pragną pracować w sieci, interesują się grafiką komputerową i nie boją się portali społecznościowych. Szkolenie porusza takie zagadnienia jak pozycjonowanie stron internetowych, promocja firmy na portalach typu Facebook lub Twiterr, stosowanie kampanii reklamowych AdWords oraz reklamy w serwisach tematycznych.

Ze względu na możliwość pracy zdalnej, co często jest idealnym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych, drugie szkolenie z naszej oferty to specjalista ds. sprzedaży w Internecie. Nie jest to sprzedaż bezpośrednia lecz sprzedaż poprzez sklepy internetowe oraz aukcje w serwisach Allegro, Tablica OTL czy Gumtree. Znaczenie e-handlu w ostatnich latach znacznie wzrosło i staje się coraz bardziej znaczące. Umiejętność atrakcyjnego przedstawienia oferty oraz sposób jej formułowania, często staje się kluczem do sukcesu w sprzedaży Internetowej.

Ostatnim szkoleniem jakie proponujemy uczestnikom projektu jest szkolenie pracownik administracyjno-biurowy. Tematyka tego szkolenie obejmuje takie aspekty jak przepływ dokumentów w biurze, korespondencję seryjną, obsługę trudnego klienta, autoprezentację oraz informacje na temat obowiązujących przepisów prawnych, które mają ogromne znaczenie w pracy z wrażliwymi danymi takimi jak dane osobowe, tajemnica handlowa czy prawa autorskie.

Wiemy, z naszego wieloletniego doświadczenia we wspieraniu osób niepełnosprawnych, że ogromnym wyzwaniem dla osób wykluczonych społecznie i zawodowo jest już sam powrót do pracy. Stres oraz obawy jakie temu towarzyszą są bardzo duże. Lekarstwem na to może być, organizowane przez nas wsparcie doradcy zawodowego, który podpowiada, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz pomaga sporządzić dokumenty aplikacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *